Wydarzenia Gwiazdy Finanse Zdrowie
Obserwuj nas na:
GorąceTematy.pl > Gwiazdy > Anita Sokołowska po finale zwróciła się do Roxie i Maff. Pełne emocji oświadczenie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.05.2024 10:10

Anita Sokołowska po finale zwróciła się do Roxie i Maff. Pełne emocji oświadczenie

Anita Sokołowska po finale zwróciła się do Roxie i Maff. Pełne emocji oświadczenie
fot. KAPiF

Emocje po finale "Tańca z Gwiazdami" jeszcze nie opadają. Anita Sokołowska po kilku dniach odezwała się w mediach społecznościowych. W oświadczeniu wspominała o pozostałych finalistkach. To działo się za kulisami popularnej produkcji.

Anita Sokołowska zwyciężczynią "Tańca z Gwiazdami"

Gwiazda zgodziła się na udział w tanecznym show niedługo po zakończeniu współpracy z serialem Polsatu "Przyjaciółki". Widzowie byli ciekawi, jak aktorka poradzi sobie z nowym zadaniem. Jej partnerem został Jacek Jeschke, który w "Tańcu z Gwiazdami" współpracował już z m.in.: Anną Karczmarczyk, Barbarą Kurdej-Szatan, Sylwią Bombą oraz Jamalą.

Duet miał spore szanse, ponieważ tancerz już doskonale znał smak zwycięstwa. W piątej edycji programu sięgnął po Kryształową Kulę w parze z Anną Karczmarczyk. Wszystko wskazywało na to, że i tym razem zawiesi wysoko poprzeczkę.

Anita Sokołowska od pierwszych odcinków zachwycała swoimi umiejętnościami, za które otrzymywała komplementy od jury, a także zestaw maksymalnej ilości punktów. W finale wrócili pamięcią do zmysłowej rumby, podjęli wyzwanie quickstepu, a także zachwycili freestylem.

To dzięki głosom widzów zostali zwycięzcami 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". Po finałowym odcinku nie brakowało emocji. Anita Sokołowska dopiero teraz zabrała głos w mediach społecznościowych. Nieoczekiwanie zwróciła się do Roksany Węgiel i Maffashion.

"Taniec z Gwiazdami". Co Anita Sokołowska zrobi z wygraną?

Choć według notowań jurorów to Roksana Węgiel zajmowała pierwsze miejsce w początkowej klasyfikacji, werdykt zakończył się na korzyść Anity Sokołowskiej. Aktorka była mocno wspierana głosami widzów.

W finale podniosła słynną statuetkę Kryształowej Kuli, ale zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami" wiąże się także z nagrodą pieniężną. Gwiazda otrzymuje 100 tysięcy złotych, a tancerz 50 tysięcy złotych. Co duet zamierza zrobić z takim zastrzykiem gotówki?

  • Ja nie mam [planów – przyp. red.], bo ja nie myślałam, nie podejrzewałam, że będę w tym miejscu i że wygramy - wypaliła Anita Sokołowska w rozmowie ze Światem Gwiazd.
  • A ja mam ślub za miesiąc we Włoszech, więc może sobie tam zostanę trochę dłużej - wyznał z uśmiechem Jacek.
  • Na miesiąc miodowy będzie miał! - dodała aktorka.

Duet był w ogromnych emocjach po finale "Tańca z Gwiazdami". Dopiero po kilku dniach Anita Sokołowska postanowiła podsumować telewizyjną przygodę. W oświadczeniu nie zabrakło wspomnień o pozostałych wokalistkach. Aktorka nie kryła wzruszeń.

Anita Sokołowska zwróciła się do Roxie i Maffashion. Tak podsumowała ich występy

Po zwycięstwie w finale "Tańca z Gwiazdami" cała uwaga skupiła się na Anicie Sokołowskiej. Ona jednak w mediach społecznościowych postanowiła uhonorować pozostałe finalistki. Z ogromnym szacunkiem zwróciła się do Roksany Węgiel i Maffashion. Ich telewizyjna przygoda zmieniła się w prawdziwą więź.

Nigdy nie zapomnę słów, które powiedziałyśmy sobie stojąc razem tuż przed rozpoczęciem ostatniego odcinka @tanieczgwiazdami. Była między nam energia życzliwości, wsparcia, sympatii. Takie chwile zapadają w sercu na zawsze. Miałam niebywały zaszczyt wystąpić na jednej scenie z mądrymi, utalentowanymi kobietami @maffashion_official i @roxie_wegiel. Wasze tańce były wspaniałe, pełne pasji i miłości do tego co robicie. Z całego serca Wam gratuluję Pozostaję w wielkim szacunku do Waszej pracy. Lecicie dalej piękne Motyle. Spełniajcie się. Jestem szczęściara, że mogłam Was poznać. Wasza Anita - przekazała.

W oświadczeniu aktorka wspomniała także o tancerzach finalistek. To profesjonaliści tygodniami dbali o to by ich partnerki pokazały się na parkiecie z jak najlepszej strony.

Wielkie gratulacje dla Waszych wybitnych partnerów tanecznych. @michael_danilczuk i @michalkassin - chłopaki jesteście rewelacyjni - podkreślała.

Pod postem nie brak gratulacji nie tylko za zwycięstwo Anity Sokołowskiej, ale także jej życzliwej postawy. Mało która gwiazda poświęciłaby czas, by zwrócić uwagę na ogrom pracy i talentu swoich "rywalek".

Anita Sokołowska po finale zwróciła się do Roxie i Maff. Pełne emocji oświadczenie
Anita Sokołowska po finale "Tańca z Gwiazdami" zwróciła się do Roksany Węgiel i Maffashion, fot. KAPiF
Anita Sokołowska po finale zwróciła się do Roxie i Maff. Pełne emocji oświadczenie
Anita Sokołowska po finale "Tańca z Gwiazdami" zwróciła się do Roksany Węgiel i Maffashion, fot. KAPiF
Wybór Redakcji
Dominika Ostałowska
Ostałowska jest obecnie bardzo szczupła. Gwiazda "M jak miłość" drastycznie schudła
Sylwia Madeńska
Była gwiazdą "TzG". Tak obecnie wygląda Sylwia Madeńska
Magda Tarnowska płacze
Magda Tarnowska zostanie zwolniona z TzG? Wszystko przez Bagiego! W sieci aż kipi
Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
Plotki okazały się prawdą. Tomaszewska właśnie potwierdziła ws. Sikory. Fani od dawna to podejrzewali
Taniec z Gwiazdami
Ikona odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Wielkie zmiany w nowej edycji. To już pewne
Taniec z Gwiazdami
Pary nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Polsat właśnie ogłosił. To już pewne
Wybór Redakcji
GorąceTematy.pl
Obserwuj nas na: