Wydarzenia Gwiazdy Finanse Zdrowie
Obserwuj nas na:
GorąceTematy.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak tęskni za ukochanym miejscem. Chce zbudować szkołę
Barbara Bujar
Barbara Bujar 19.07.2021 02:00

Edyta Górniak tęskni za ukochanym miejscem. Chce zbudować szkołę

Edyta Górniak tęskni za ukochanym miejscem. Chce zbudować szkołę
TRICOLORS/East News

Edyta Górniak od zawsze stawiała na rozwój duchowy. Przed wybuchem pandemii wokalistka regularnie odwiedzała Tajlandię, gdzie korzystała z usług ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego i oczyszczała swój organizm. Teraz bardzo tęskni za azjatyckim miejscem, do którego nie może już tak swobodnie podróżować. W związku z tym postanowiła otworzyć podobną szkołę w Polsce.

  • Edyta Górniak opowiedziała o doskwierającej jej tęsknocie za Tajlandią

  • Gwiazda regularnie odwiedzała Azję, gdzie dbała o swój organizm i rozwój duchowy

  • „Może znajdę takie miejsce i zbuduję taką szkołę” – zapowiedziała na Instagramie

Edyta Górniak od lat nie znika z czołówki najpopularniejszych celebrytów w Polsce. Wokalistka ma liczne grono fanów, z którymi często dzieli się swoimi przemyśleniami. Ostatnio postanowiła opowiedzieć im o rozwoju duchowym. Okazało się, że w życiu gwiazdy nadszedł naprawdę trudny czas.

Edyta Górniak tęskni za Tajlandią

Rozwój duchowy od zawsze odgrywał bardzo ważną rolę w życiu Edyty Górniak. Piosenkarka zdradziła, że przed wybuchem pandemii co roku jeździła do Tajlandii. To właśnie tam miała ćwiczyć jogę, wyciszać się i oczyszczać swój organizm z toksyn. Dziś nie może sobie na to pozwolić. Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa zupełnie pokrzyżowały plany Edyty Górniak. Rozżalona gwiazda opowiedziała o tym w jednym z nagrań na Instagramie. Przyznała, że nigdy nie tęskniła za żadnym miejscem tak bardzo, jak teraz tęskni za Tajlandią. Z pewnością, gdyby mogła, już byłaby spakowana. - Już od kilku tygodni myślę, ile bym oddała, żeby polecieć do mojej Tajlandii. (…) Tak tęsknię, że aż mnie boli wszystko – powiedziała Edyta.

Edyta Górniak chce zbudować szkołę

Tęsknota za ukochanym miejscem mocno daje się we znaki Edycie Górniak. Piosenkarce brakuje między innymi ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego, z którego usług korzystała. W związku z tym wpadła na pewien pomysł – chciałaby, aby w naszym kraju powstała podobna placówka. Plany wydają się jednak odległe. – Może znajdę takie miejsce i zbuduję taką szkołę – dodała. Ośrodek stworzony przez Edytę Górniak byłby prawdziwą gratką dla osób interesujących się, podobnie jak wokalistka, rozwojem duchowym i oczyszczaniem swojego organizmu. Wszyscy chętni mogliby nauczyć się od gwiazdy, jak prawidłowo ćwiczyć jogę oraz jak pracować ze swoim ciałem. Oczywiście Edycie pomagaliby specjaliści z Tajlandii. Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Wybór Redakcji
Marcy Walker
Gwiazda uwielbianego przez Polaków serialu walczy o zdrowie. Utworzono zbiórkę
Kinga Zawodnik
Kinga Zawodnik odsłoniła brzuch i zbiera gratulacje. Fani zachwyceni
Tomasz Karolak
Uwielbiany aktor odchodzi z Kościoła. Nie chce już być katolikiem
Agata Młynarska, Donald Tusk
Agata Młynarska grzmi. Zwróciła się prosto do Tuska
Joanna Opozda
Joanna Opozda pokazała brzuszek! Wygląda kwitnąco. Co za widok
Beata Kozidrak
Gruchnęło ws. Kozidrak. Zespół wydał komunikat
Wybór Redakcji
GorąceTematy.pl
Obserwuj nas na: