Wydarzenia Gwiazdy Finanse Zdrowie
Obserwuj nas na:
GorąceTematy.pl > Gwiazdy > Magda Mołek gorzko wspomina karierę w telewizji. "To była moja postać z mikrofibry, forma przetrwania"
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 01.03.2021 01:00

Magda Mołek gorzko wspomina karierę w telewizji. "To była moja postać z mikrofibry, forma przetrwania"

Magda Mołek gorzko wspomina karierę w telewizji. "To była moja postać z mikrofibry, forma przetrwania"
eastnews & TRICOLORS
  • Magda Mołek odeszła z Grupy TVN w 2020 roku

  • W wywiadzie z tygodnikiem “Gala” opowiedziała o kulisach zmian w życiu zawodowym

  • Dziennikarka poruszyła także temat wychowania dzieci

W 2020 roku Magda Mołek zaszokowała internautów i telewidzów informacją o odejściu ze stacji TVN. Współpraca dziennikarki ze stacją trwała od 2004 roku. Telewidzowie mogli oglądać prezenterkę między innymi w roli prowadzącej “Dzień Dobry TVN” czy “Miasta kobiet”. Okazuje się, że praca ta nie była spełnieniem marzeń Magdy Mołek.

Magda Mołek wspomina pracę w telewizji. “Od dzisiaj jestem wolna”

Na potrzeby wywiadu z tygodnikiem “Gala” Magda Mołek zgodziła się opowiedzieć o swoim odejściu z Grupy TVN. Przypomnijmy, że dziennikarka zdecydowała się na ten ważny krok we wrześniu 2020 roku, tym samym żegnając się ze stacją po 16 latach owocnej współpracy. Prezenterka poinformowała o swej decyzji za pomocą mediów społecznościowych.

- We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję Wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję Widzom za życzliwość i wspólne radości - czytamy w social mediach Magdy Mołek.

W rozmowie z tygodnikiem Magda Mołek wróciła myślami do czasów, gdy postanowiła zmienić życie zawodowe. Wspomina o uldze, jaką przyniosło jej złożenie odpowiednich papierów. Jest daleka od żałowania decyzji o odejściu ze stacji. Obecnie czuje się wolna, czego współpraca z telewizją najwyraźniej jej nie zapewniała.

- Nie ma już niczego więcej poza tym, kim jestem. To jest ta moja wolność i hasło "stanąć w prawdzie". Powiedzenie: od dzisiaj jestem wolna, robię to w swoim stylu, to jestem prawdziwa ja. Bycie tą panią z telewizji (...) przez 25 lat, to była moja postać z mikrofibry, forma przetrwania - relacjonuje dziennikarka.

Magda Mołek nawiązała również do trzymania emocji na wodzy. Praca dziennikarki w telewizji wymuszała na niej doskonałe opanowanie. Nierzadko odkładała własne nastroje na bok - wszystko po to, by pokazać się widzom TVN z profesjonalnej strony.

- Mogłam mieć doła (...), mogłam być chora i sfrustrowana. Ale nikomu nie chciałam zawracać głowy. Sama sobie narzucałam formę bycia panią z telewizji, bez tego luzu - wspomina Magda Mołek.

Magda Mołek o wychowaniu dzieci. “To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano”

Przy okazji rozmowy z “Galą” Magda Mołek poruszyła również temat wychowania dzieci. Choć dziennikarka sama wielokrotnie wypytywała najsłynniejsze postacie polskiego show-biznesu o ich życie prywatne, sama stroni od wyjawiania podobnych sekretów. Tym razem zrobiła drobny wyjątek. Zaznaczyła, że wraz z małżonkiem starają się chronić dzieci przed medialnym rozgłosem. Jak ujawniła, pragną zapewnić pociechom wolność wyboru, w związku z czym nie posyłają ich na lekcje religii.

- Prawda jest taka, że od 25 lat nie mam na własność swojego nazwiska i twarzy. Za to ustaliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię. To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom - mówi Magda Mołek.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Wirtualne Media, Instagram

Tagi: Magda Mołek
Wybór Redakcji
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
Pilne oświadczenie Macieja Dowbora! To koniec
Anna Wendzikowska z narzeczonym
Przyłapali Wendzikowską z narzeczonym. Przystojniak! W Sopocie dali niezły pokaz czułości
Magda Tarnowska płacze
Magda Tarnowska zostanie zwolniona z TzG? Wszystko przez Bagiego! W sieci aż kipi
Mandaryna, fot. KAPIF
Mandaryna potwierdziła udział w "TzG" i się zaczęło. Internauci od razu jej to wytknęli
Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
Plotki okazały się prawdą. Tomaszewska właśnie potwierdziła ws. Sikory. Fani od dawna to podejrzewali
None
Pola Wiśniewska zabrała głos po sprawie rozwodowej. To trwało wiele miesięcy
Wybór Redakcji
GorąceTematy.pl
Obserwuj nas na: