Wydarzenia Gwiazdy Finanse Zdrowie
Obserwuj nas na:
GorąceTematy.pl > Gwiazdy > Magda Narożna opowiedziała o swoim wykształceniu. "Może do tego wrócę"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.03.2022 16:14

Magda Narożna opowiedziała o swoim wykształceniu. "Może do tego wrócę"

Magda Narożna opowiedziała o swoim wykształceniu. "Może do tego wrócę"
fot. instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna, założycielka i wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, ma bardzo zaskakujące wykształcenie. Zawód, jaki zdobyła, nie jest związany ze sztuką, lecz z bardzo odpowiedzialną gałęzią medycyny. Artystka opowiedziała o nim w szczerym wywiadzie.

Zespół Piękni i Młodzi powstał w 2012 roku. Założyła go Magda i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Szczególną sławę zdobyli w 2014, dzięki udziałowi w programie "Must Be The Music", w którym dotarli do finału. W tym samym roku wydali pierwszą płytę "Niewiara". Teledysk do jednego z utworów w serwisie YouTube ma już 89 milionów wyświetleń.

Magda Narożna – wykształcenie: higienistka stomatologiczna

Historia wykształcenia wokalistki Pięknych i Młodych jest bardzo zaskakująca. Magda jako nastolatka nosiła aparat ortodontyczny; częste wizyty w gabinecie stomatologicznym sprawiły, że zainteresowała się tą branżą zawodowo. Zdobyła tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej.

Drugą młodzieńczą pasją Narożnej była lekkoatletyka i biegi długodystansowe. Po latach przyznaje, że sport nauczył ją wytrwałości w dążeniu do celu i zdolności rezygnowania z pewnych rzeczy, jeśli stały na przeszkodzie do osiągnięcia sukcesu.

Śpiewać kochała od dzieciństwa; kiedy pewnego razu zaśpiewała na weselu znajomego, zauważył ją manager, dzięki któremu założyła zespół weselny Magda Band. Okazało się to niełatwym, ale pewnym sposobem na zarobienie pieniędzy i dalszy rozwój.

Magdalena Narożna: "Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym"

Gwiazda Pięknych i Młodych wyznała w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post, że w gabinecie stomatologicznym pracowała pięć lat. Jednak kiedy udało jej się uzyskać dyplom higienistki stomatologicznej, porwała ją muzyczna ścieżka kariery:

Najbardziej ubolewam nad tym, że jak już dostałam dyplom higienistki stomatologicznej, to popracowałam miesiąc w swoim zawodzie. Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym. Po 3 latach uświadomiłam sobie, że mi się to podoba – opowiada artystka.

Magdalena dodaje, że ciężko było jej wytrwać w ośmiogodzinnym etacie. Wolała aktywności, które pozwalały jej na większy kontakt z ludźmi. "Jak jeszcze grałam w zespole weselnym, to byłam też animatorką czasu wolnego. Ludzie wszędzie towarzyszyli mi w życiu i w nim uczestniczyli" tłumaczy.

Narożna dodaje jednak, że w razie, gdyby śpiewanie ją zmęczyło, może wrócić do wyuczonego zawodu:

Któż to wie, może jeszcze kiedyś na stare lata, jak nie dane będzie mi występować na scenie, to może jeszcze wrócę do swojego zawodu – wyznaje.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Jaki naprawdę był Witold Pyrkosz? Znany aktor przekazał dopiero po jego śmierci

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Jastrząb Post, Interia

Wybór Redakcji
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
Pilne oświadczenie Macieja Dowbora! To koniec
muzyk w szpitalu
"Już prawie nie słyszę". Dramat polskiego wokalisty. Choroba rozwijała się latami
Magda Tarnowska płacze
Magda Tarnowska zostanie zwolniona z TzG? Wszystko przez Bagiego! W sieci aż kipi
 EastNews/KAPiF
Tak Rodowicz nazwała Maję Chwalińską. Ludzie w szoku po słowach, które padły
Agata Młynarska, Donald Tusk
Agata Młynarska grzmi. Zwróciła się prosto do Tuska
Katarzyna Grochola
Legendarna polska gwiazda dwa razy usłyszała, że ma raka. "Dostałam trzy miesiące od lekarzy"
Wybór Redakcji
GorąceTematy.pl
Obserwuj nas na: