Wydarzenia Gwiazdy Finanse Zdrowie
Obserwuj nas na:
GorąceTematy.pl > Gwiazdy > Maja Ostaszewska dodała wpis po powrocie z granicy
Karol Osiński
Karol Osiński 13.11.2021 01:00

Maja Ostaszewska dodała wpis po powrocie z granicy

Maja Ostaszewska dodała wpis po powrocie z granicy
fot. instagram.com/ostaszewskamaja_official

Maja Ostaszewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia i wideo, do których zamieściła długi wpis, w którym opowiadała o ostatnich dniach, spędzonych na Podlasiu. Aktorka z kolegami i koleżankami po fachu dostarczyli migrantom na granicy polsko-białoruskiej zebrane dary dzięki zorganizowanej przez nich zbiórce finansowej.

Aktorka od początku wykazywała się wielkim zaangażowaniem w pomoc ludziom na północno-wschodniej granicy Polski. Po niemal tygodniu spędzonym na Podlasiu wróciła do Warszawy i o wszystkim opowiedziała.

Maja Ostaszewska wróciła z Podlasia

Dla nikogo nie jest już tajemnicą, że wydarzenia na granicy polsko-białoruskiej są coraz poważniejsze i wzbudzają ogromne emocje. Polscy aktorzy nie pozostali obojętni wobec losów przebywających tam ludzi i postanowili udzielić się społecznie oraz namawiać ludzi do wszelkiej pomocy.

Maja Ostaszewska poszła o krok dalej i razem z innymi aktorami z Nowego Teatru zorganizowali zbiórkę, której celem było zebranie darów, które pomogą przetrwać emigrantom zimne dni i zapewnią im chociaż trochę lepszy byt. Wraz z zebranymi fantami wybrała się na granicę, a w podróży towarzyszyli jej: Magdalena Różczka, Anita Sokołowska, Bartosz Bielenia, Agata Buzek i Jacek Braciak.

Po niemal tygodniu spędzonym na Podlasiu i rozpakowaniu towarów w magazynach w Hajnówce, Sokółce oraz Michałowie, wróciła do Warszawy i niemal natychmiast zdała relację na Instagramie, gdzie opowiedziała, co ich tam spotkało.

- Pierwsze dni poświęciłyśmy na spotkania, rozmowy z mieszkańcami i aktywistami. Wszędzie spotykałyśmy wspaniałych ludzi, dla których niesienie pomocy uwięzionym w lasach ofiarom politycznej gry białoruskiego reżimu, jest oczywistością. Pracują bez wytchnienia poświęcając swój czas, zdrowie, narażając się na hejt. Nie interesuje ich polityka, widzą cierpiących ludzi w lesie. Kobiety, dzieci, mężczyzn - rozpoczęła Maja Ostaszewska.

Dodała też, że wysłuchali historii ludzi oraz wypytali ich czego potrzebują. Dali im do zrozumienia, że nie są sami i chcą im pomóc.

- Pomaganie jest legalne. Podanie ciepłego posiłku, czystej wody, lekarstw i ciepłego koca ludziom na granicy życia jest naszym człowieczym obowiązkiem. Nikt nie zasługuje na to, by umierać w lesie - zakończyła swój wpis aktorka. Postawa godna naśladowania.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Urszula Dudziak przeżyła chwile grozy, padła ofiarą przestępców. Pod osłoną nocy stało się najgorsze 2. Gwiazda TVN urodziła, pokazała zdjęcie ze szpitala. Znamy imię i płeć dziecka, gratulujemy 3. Koroniewska i Dowbor przekazali smutne wieści. Niestety, nie udało się

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Wybór Redakcji
Dominika Ostałowska
Ostałowska jest obecnie bardzo szczupła. Gwiazda "M jak miłość" drastycznie schudła
roześmiana Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz wstawiła zdjęcie przystojniaka! Szczęka opada
Rodowicz
Maryla Rodowicz kaja się po wpadce na koncercie. Tak się tłumaczy
Kasia Pakosińska
Kasia Pakosińska podzieliła się swoim szczęściem. Mąż pęka z dumy
None
Pola Wiśniewska zabrała głos po sprawie rozwodowej. To trwało wiele miesięcy
Małgorzata Kożuchowska
Kożuchowska znowu ma krótkie włosy! Wygląda OBŁĘDNIE
Wybór Redakcji
GorąceTematy.pl
Obserwuj nas na: