Wydarzenia Gwiazdy Finanse Zdrowie
Obserwuj nas na:
GorąceTematy.pl > Gwiazdy > Piotr Żyła szczerze o prezydencie i premierze
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.11.2021 01:00

Piotr Żyła szczerze o prezydencie i premierze

Piotr Żyła szczerze o prezydencie i premierze
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Żyła znany jest nie tylko ze swoich sukcesów sportowych i licznych nagród, jakie zdobył w trakcie swojej kariery skoczka narciarskiego. Dużą popularność przyniosły mu także jego rozbrajające wypowiedzi i zabawne powiedzonka. Podobnie było tym razem, kiedy sportowiec postanowił wypowiedzieć się na temat Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego. Piotr Żyła nie owijał w bawełnę, mówiąc o polskich politykach.

Piotr Żyła podczas jednego z ostatnich wywiadów wypowiedział się szczerze na temat prezydenta Andrzeja Dudy oraz premiera Mateusza Morawieckiego. W rozmowie z portalem sport.pl Piotr Żyła podzielił się swoimi szczerymi opiniami na temat polityków.

Piotr Żyła szczerze o Andrzeju Dudzie i Mateuszu Morawieckim

Popularny skoczek narciarski znany jest ze swoich zabawnych wypowiedzi i rozbrajającej szczerości. Fani uwielbiają fakt, że Piotr Żyła nie zastanawia się nad tym co mówi, ale szczerze wyraża swoją opinię na absolutnie każdy temat. Oczywiście nie można zapominać o jego ogromnym talencie i ciężkiej pracy, jaką włożył w osiągnięcie wielu sukcesów sportowych. Sportowiec może pochwalić się między innymi tytułem Mistrza Świata oraz sześcioma medalami Igrzysk Olimpijskich.

Ostatnim czasem Piotr Żyła rzadziej decydował się na swoje barwne wypowiedzi i coraz poważniej podchodził do rozmów z mediami. Dlatego też tak dużym zaskoczeniem było, kiedy skoczek z Wisły wypowiedział się w swoim ostatnim wywiadzie dla portalu sport.pl na temat dwóch polityków: premiera Mateusza Morawieckiego i prezydenta Andrzeja Dudy.

Piotr Żyła wypowiedział się o premierze i prezydencie

W ostatnim wywiadzie z portalem internetowym sport.pl Piotr Żyła wyznał, że ani prezydent Andrzej Duda, ani premier Mateusz Morawiecki, nie zadzwonili do skoczka z gratulacjami. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że inni wybitni skoczkowie narciarscy, kiedy świętowali swoje największe sukcesy zawodowe, zawsze otrzymywali telefon od polskich polityków.

-Nie dzwonili. Nie wiem dlaczego. Może się boją do mnie zadzwonić. Nawet rozmawialiśmy z chłopakami, że jak Adam wygrywał, to do niego dzwonili, później dzwonili do Kamila, a do Dawida jak zdobył złoto, to i zadzwonili i nawet dali mu specjalną premię pieniężną. Wyszło nam, że do mnie by też zadzwonili, ale się boją — wyznał ze śmiechem Piotr Żyła

Chwilę później popularny skoczek narciarski wyjaśnił, że są to oczywiście żarty i nie ma on pretensji ani do prezydenta Andrzeja Dudy, ani do premiera Mateusza Morawieckiego.

- Żarty, mi tam na tym nie zależy. Naprawdę. Wszystkich ludzi stawiam na równi. Niech sobie każdy robi swoją robotę i niech każdy będzie tak samo ważny. A ci, co są na świeczniku, wcale nie muszą do mnie dzwonić — powiedział w rozmowie z portalem sport.pl Piotr Żyła

Aa co Wy uważacie na temat braku telefonu z gratulacjami od polskich polityków?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Piotr Żyła
Wybór Redakcji
Daniel Nawrocki, Marta Nawrocka
Daniel Nawrocki szczerze o relacji z mamą. Taka jest za kulisami
Maryla Rodowicz, Maja Chwalińska, Iga Świątek
Maryla Rodowicz znowu zwróciła się do Chwalińskiej. Tym razem wspomniała też o Świątek. Padło słowo na "P"
Rodowicz
Maryla Rodowicz kaja się po wpadce na koncercie. Tak się tłumaczy
Michał Piróg
Ci politycy nie stronią od "panów do towarzystwa". Michał Piróg mówi wprost
Sylwia Peretti
"Jestem zakochana". Sylwia Peretti zaskoczyła wyznaniem. Zdjęcia nie kłamią
Andrzej Piaseczny
Ślub Andrzeja Piasecznego z partnerem. Wokalista zaskoczył wszystkich wyznaniem
Wybór Redakcji
GorąceTematy.pl
Obserwuj nas na: