Wydarzenia Gwiazdy Finanse Zdrowie
Obserwuj nas na:
GorąceTematy.pl > Gwiazdy > W Gdańsku pojawił się wzruszający hołd dla Ani Przybylskiej. Wyjątkowy mural ma kilka pięter
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 08.05.2021 02:00

W Gdańsku pojawił się wzruszający hołd dla Ani Przybylskiej. Wyjątkowy mural ma kilka pięter

W Gdańsku pojawił się wzruszający hołd dla Ani Przybylskiej. Wyjątkowy mural ma kilka pięter
East News / TRICOLORS
  • Ania Przybylska zmarła w 2014 roku. Chorowała na nowotwór.

  • Do dzisiaj aktorka bardzo często wspominana jest nie tylko przez najbliższych przyjaciół, ale także przez fanów.

  • W Gdańsku powstał mural z portretem Przybylskiej. Zdjęcie muralu pokazała w sieci siostra zmarłej aktorki.

Anna Przybylska była jedną z najwybitniejszych polskich aktorek. Wiele specjalistów przyznało, że posiadała wrodzony talent. Mimo iż nie ukończyła żadnej szkoły aktorskiej, dorównywała zawodowcom. Kiedy zdiagnozowano u niej nowotwór, wciąż pozostała pełna życia. To właśnie m.in. za tą energię i charyzmę do dzisiaj tak często jest wspominana. 

Anna Przybylska upamiętniona w Gdańsku 

Ania Przybylska pozostała w sercach swoich fanów do dzisiaj. Widać to szczególnie na cmentarzu, na którym jest pochowana. Na jej grobie nie brakuje kwiatów i zniczy. Tym razem została upamiętniona w jeszcze bardziej niezwykły sposób. 

Starsza siostra Ani, Agnieszka Kubera, co jakiś czas umieszcza na swoim Instagramie zdjęcia, na których upamiętniona jest Ania. Kobieta cały czas pielęgnuje pamięć o zmarłej siostrze. Ostatnio umieściła zdjęcie muralu z portretem Ani, który znajduje się w Gdańsku. 

Mural umieszczony jest na jednym z budynków we Wrzeszczu, jednej z dzielnic Gdańska. Widok jest imponujący. 

- #tuse#mural#trójmiasto#pracawłasna#ania#zapieradech#wzruszenie#wyróżnienie#dziękujemy# - napisała pod zdjęciem Agnieszka. 

Rzeczywiście, nie sposób zaprzeczyć, że mural zapiera dech. 

Agnieszka Kubera o śmierci siostry

Pod postem Agnieszki pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów. 

- Jakie to piękne. Moja ukochana dzielnica Gdańska, teraz uwielbiam Wrzeszcz jeszcze bardziej - czytamy. 

Dla Agnieszki z pewnością takie upamiętnienie jej zmarłej siostry ma szczególne znaczenie. Nawet na jej Instagramie widać, jak ważną osobą była dla niej Ania. Agnieszka towarzyszyła siostrze w zmaganiach z chorobą od samego początku. Była przy niej, gdy ta dowiedziała się o diagnozie. 

Gdański mural jest bez wątpienia wyjątkowy i niezwykle autentyczny. To wspaniałe, jak wiele serc wciąż pamięta o zmarłej aktorce i daje temu wyraz za pośrednictwem sztuki. Sami zobaczcie: 

Zobacz zdjęcie muralu:

[EMBED-1686]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Wybór Redakcji
Roześmiana Joanna Jabłczyńska
40-letnia Jabłczyńska pokazała brzuszek! Fani oszaleli: "To takie piękne!"
Dominika Ostałowska
Ostałowska jest obecnie bardzo szczupła. Gwiazda "M jak miłość" drastycznie schudła
Hanna Bieluszko
Rak powrócił. Nowe informacje nt. Hanny Biełuszko. "Upiorna sytuacja"
Kabaret Hrabi, Joanna Kołaczkowska
Hołd dla Kołaczkowskiej w jej 60. urodziny. Kabaret Hrabi dał prawdziwy popis
Wersow
Ona zaraz rodzi! Polska gwiazda pokazała ogromny brzuszek na urodzinach córeczki
Katarzyna Grochola
Legendarna polska gwiazda dwa razy usłyszała, że ma raka. "Dostałam trzy miesiące od lekarzy"
Wybór Redakcji
GorąceTematy.pl
Obserwuj nas na: